Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Uczniowie z Łaska i Zieleniewa zdominowali powiatowy turniej BRD.

Utworzono dnia 28.04.2023

 

Będargowo. W 27 kwietnia (czwartek) br. na obiektach sportowych miejscowej szkoły podstawowej rozegrano Finał Powiatowy XVIV Ogólnopolskiego Turnieju BRD. W klasyfikacji  indywidualnej zwycięzcami zostali w I grupie Miłosz Trzciński – SP Łasko oraz  Jakub Chałan w II grupie – SP Zieleniewo. W rywalizacji drużynowej najlepsze okazały się zespoły z SP Zieleniewo, w składzie: grupa I  - Lena Chałan, Wojciech  Wajda,  Maja Matusiak i Antoni Szlawski, grupa II – Jakub Chałan, Karolina Madeksza i Franciszek Bujak.

czytaj dalej na temat: Uczniowie z Łaska i Zieleniewa zdominowali powiatowy turniej BRD.

Kryspin i Jakub blisko awansu do Mistrzostw Polski.

Utworzono dnia 24.04.2023

Bierzwnik. W ostatnią sobotę – 22 kwietnia br. – w miejscowej hali rozegrano Wojewódzkie Eliminacje do Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Młodzików i Młodziczek. Rywalizowały zespoły czołowych drużyn klubowych z terenu województwa. Wśród młodzików zespół UKS ISKRA I Łasko w składzie: Kryspin  Szymanowski, Jakub Chałan (SP Zieleniewo) po emocjonując grze zajął drugie miejsce. Tym razem to nie wystarczyło  do awansu – do Rzeszowa pojedzie zwycięzca SALOS Szczecin.

 

czytaj dalej na temat: Kryspin i Jakub blisko awansu do Mistrzostw Polski.

Życiowy sukces Magdaleny i Sandry z UKS ISKRA Łasko.

Utworzono dnia 17.04.2023

Świdwin. W minioną niedzielę – 16 kwietnia br. – w hali sportowej ZSR rozegrano Drużynowe Mistrzostwa w Woj. w Tenisie Stołowym w kat. Kadetek i Kadetów. Rywalizowały dwuosobowe zespoły dziewcząt i chłopców. Wicemistrzostwo województwa zdobyła drużyna kadetek UKS ISKRA Łasko w składzie: Magdalena Rębas i Sandra Kołodziejczyk – co jest życiowym sukcesem w karierze podopiecznych Marka Szymanowskiego.

czytaj dalej na temat: Życiowy sukces Magdaleny i Sandry z UKS ISKRA Łasko.

Spełnili marzenie - chłopcy z Bierzwnika zagrają o Mistrzostwo Polski.

Utworzono dnia 07.04.2023

Wierzchowo. W dniu 4 kwietnia (wtorek) br. w miejscowej  hali rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Unihokeju chłopców. Tytuł wicemistrzowski zdobyła drużyna ZSz-P z Bierzwnika i tym samym zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Polski. Podopieczni Janusza Krynickiego i Dominika Szymoniaka wystąpili w składzie: Grzegorz i Szymon Stasiak, Filip Wieczorek, Mateusz Pawlak, Fabian Lendzion, Szymon Sieniuć, Bartosz Matlakiewicz, Paweł Juszczak, Kacper Bruliński. 

czytaj dalej na temat: Spełnili marzenie - chłopcy z Bierzwnika zagrają o Mistrzostwo Polski.

Medal w zasięgu ręki - dziewczęta poza podium.

Utworzono dnia 04.04.2023

Bierzwnik. W rozegranym w poniedziałek - 03 kwietnia br. – Finale IMS w Unihokeju dziewcząt, drużyna gospodyń – ZSz-P w Bierzwniku – w meczu o trzecie miejsce uległa po serii rzutów karnych drużynie z SP Trzebiatów.  W regulaminowym czasie był wynik 3 : 3, miejscowe doprowadziły do remisu na 1 sekundę przed końcem meczu.

ZSz-P w  Bierzwniku. 

W górnym rządzie od lewej stoją: Melania Piasecka, Julia Ciołek, Kinga Urmańska, Janusz Krynicki - wychowawca, Maja Wieczorek, Amelia Gicela, Wiktoria Kasprzak, Joanna Krzyczkowska , Dominik Szymoniak – wychowawca.  W dolnym stoją od lewej : Julia Ciołek - kapitan Alicja Walczak - bramkarz, Martyna Orzechowska

czytaj dalej na temat: Medal w zasięgu ręki - dziewczęta poza podium.

Wojciech Działak awansował na Mistrzostwa Polski.

Utworzono dnia 03.04.2023

Stepnica. W minioną sobotę 01 kwietnia br. w miejscowej hali sportowej  rozegrano Wojewódzkie Eliminacje do Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym Żaków i Żaczek oraz Kadetów i Kadetek. Życiowy sukces odniósł Wojciech Działak – w kat. Żak z kompletem zwycięstw wywalczył awans do Mistrzostw Polski. W zawodach                      z powodzeniem wystąpiła 12 osobowa reprezentacja UKS „ISKRA” Łasko.

czytaj dalej na temat: Wojciech Działak awansował na Mistrzostwa Polski.

Dobra gra Kryspina na MMM w Świdwinie.

Utworzono dnia 02.04.2023

Świdwin. W niedzielę 26 marca w Świdwinie rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Rywalizowały 12 osobowe reprezentacje woj. zachodniopomorskiego   i wielkopolskiego. Dobry występ w kadrze województwa zaliczył zawodnik UKS Iskry -  Kryspin Szymanowski. Plasując się w grze indywidualnej na miejscach 13/16 i na miejscu 5/8 w grze deblowej w parze z Maciejem Pieniążkiem (UKS Czarni Pieszcz).

czytaj dalej na temat: Dobra gra Kryspina na MMM w Świdwinie.

Szymek w kadrze Polski.

Utworzono dnia 04.10.2021, 22:54

Biuletyn Informacji Publicznej

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 19

W poprzednim tygodniu: 39

W tym miesiącu: 147

W poprzednim miesiącu: 167

Wszystkich: 9829