Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku

Milena w blasku złota - udana inauguracja sezonu tenisistów ISKRY Łasko.

Utworzono dnia 29.08.2023

W turnieju gminnym liczonym do dożynkowego turnieju sołectw punkty zdobyli: Sołectwo Pławno – 37 pkt., Sołectwo Zieleniewo – 34 pkt., Sołectwo Łasko – 32 pkt., Sołectwo Strumienno – 15 pkt. Najlepsi otrzymali: puchary, medale, okazjonalne dyplomy,  w kat. seniorskich dodatkowo  bony podarunkowe i nagrody rzeczowe. Dla wszystkich przygotowano ciepły poczęstunek i napoje. Zawody sfinansowano ze środków „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”  

Wyniki końcowe:

- skrzatki:

  1. Milena Szymanowska – UKS ISKRA Łasko
  2. Lena Kościółek – UKS OPTIMUM Lubasz
  3. Pola Burkiewicz – MUKS BOCIAN Słońsk-Kołczyn

- skrzaty:

  1. Krzysztof Marcinkiewicz – PERŁA Połczyn Zdrój
  2. Antoni Wójcik – UKS ISKRA Łasko
  3. Gabriel Krajewski – PERŁA Połczyn Zdrój

… 5. Karol Ślusarczyk – UKS ISKRA Łasko

- żaczki:

  1. Barbara Kossowska – PERŁA Połczyn Zdrój
  2. Joanna Marcinkiewicz – PERŁA Połczyn Zdrój
  3. Agata Daleka – PERŁA Połczyn Zdrój
    1.  

7. Karolina Raczyńska – UKS ISKRA Łasko

- żaki:

  1. Adam Krajewski – UKS OPTIMUM Lubasz
  2. Wojciech Działak – UKS ISKRA Łasko
  3. Tymoteusz Makowski – MUKS BOCIAN Słońsk-Kołczyn
  4. Marcel Rybiński – UKS ISKRA Łasko
  5. Karol Chałan – LUKS ARABESKA Pławno

…7.    Wojciech Wajda – LUKS ARABESKA Pławno

- młodziczki:

  1. Laura Michalewska – MUKS BOCIAN Słońsk-Kołczyn
  2. Maja Żwawiak – UKS OPTIMUM Lubasz
  3. Lena Żwawiak – UKS OPTIMUM Lubasz
  4. Zofia Wolanin – UKS ISKRA Łasko

- młodzicy:

  1. Szymon Kościółek – UKS OPTIMUM Lubasz
  2. Kryspin Szymanowski – UKS ISKRA Łasko
  3. Marcin Żwawiak – UKS OPTIMUM Lubasz
  4. Jakub Chałan – LUKS ARABESKA Pławno

- kadetki:

  1. Hanna Kmiecik – UKS OPTIMUM Lubasz
  2. Hanna Kędzia – KS Kłodawka
  3. Sandra Kołodziejczyk – UKS ISKRA Łasko
  4. Magdalena Rębas – UKS ISKRA Łasko

- kadeci:

  1. Jakub Zdunek – UKS OPTIMUM Lubasz
  2. Emanuel Błaszczyk – UKS OPTIMUM Lubasz
  3. Nikodem Wasilewski – UKS ISKRA Łasko

- do 50 lat

  1. Dawid Wajda – Griffin's-Spin Szczecin
  2. Hubert Wajda – AZS AWFiS Gdańsk
  3. Jacek Aszyjczyk – GKS Gorzowia Gorzów Wlkp.

…5/8. Kryspin Szymanowski, Dominik Szymoniak,

   12. Mateusz Mazuryk – wszyscy UKS ISKRA Łasko

- powyżej 50 lat

  1. Roman Wączek – GKS Gorzowia Gorzów Wlkp.
  2. Henryk Dzida – UKS Team Tenis 2005
  3. Roman Błaszczak – GKS Gorzowia Gorzów Wlkp.

 -  kat. gminna

  1. Kryspin Szymanowski
  2. Dominik Szymoniak
  3. Arkadiusz Wajda
  4. Marcin Mulawka
  5. Radosław Piechota
  6. Mateusz Mazuryk – wszyscy Gmina Bierzwnik

Kat. Turniej Sołectw

- kobiety

  1. Wiktoria Kasprzak – Zieleniewo
  2. Kinga Wajda – Pławno
  3. Urszula Bolonek – Łasko

- mężczyźni

  1. Arkadiusz Wajda – Pławno
  2. Mariusz Świniarski – Łasko
  3. Michał Jasiukiewicz – Strumienno
  4. Hubert Jagiełło – Zieleniewo

WW.

 

Milena w blasku złota - udana inauguracja sezonu tenisistów ISKRY Łasko.

Utworzono dnia 29.08.2023, 23:43

Biuletyn Informacji Publicznej

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 731

W poprzednim tygodniu: 712

W tym miesiącu: 1443

W poprzednim miesiącu: 2485

Wszystkich: 22422